Отримувач : ТОВ «Центральний 1»
Код ЄДРПОУ 34889374
ІПН 348893714035
В «Укрексімбанк»: IBAN № UA 713223130000026002000009835
В «ПриватБанк» IBAN № UA333052990000026002041700230
Жители домов которые обслуживаются управляющей компанией "Центральный 1" могут получить следующие справки: 1) Справка формы Ф-3; 2) Справку для получения пособия; 3) Справка о составе семьи; 4) Справка на субсидию; 5) Выписка с лицевого счёта; 6) Акт о проживании; 7) Справка для приватизации; 8) Справка для нотариуса при переоформлении, дарения, купли-продажи и т.д.; 9) Характеристика от соседей.
Для получения справки надо: Паспорт, абонетская книжка, при надобности паспорта проживающих и документы подтверждающие право на собсвтенность квартиры.
Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015р. № 389, введено в дію з 1 липня 2015 року.
Якщо до цієї дати пільговики користувались пільгами, передбаченими відповідними законодавчими актами, незалежно від доходу сім’ї, то відповідно до норм зазначеного вище урядового рішення певна категорія пільговиків має право на користування пільгами з врахуванням доходу, а саме:
– особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3;
– дружини (чоловіки) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
– учасники війни;
– особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
– вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
– жертви нацистських переслідувань;
– ветерани праці;
– багатодітні сім’ї;
– дитячі будинки сімейного типу;
– прийомні сім’ї, в яких не менше року проживають троє або більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;
– діти війни;
– батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків;
– особи, звільнені із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків.
Для визначення права на отримання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги пільговик зобов’язаний подати в структурний підрозділ соціального захисту населення декларацію про доходи сім’ї, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, які підтверджують відсутність доходів за даний період.
У разі, коли середньомісячний дохід в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг впродовж дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.
Після закінчення дванадцяти місяців структурний підрозділ з питань соціального захисту населення визначає право пільговика на отримання пільг на наступний період.
Згідно з пунктом 169.4.1 Податкового кодексу України, податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4, та округленого до найближчих 10 гривень.
Прожитковий мінімум з розрахунку на одну особу для працездатних осіб на 1 січня 2018 року складає 1762 гривні.
Величина доходу, яка дає право на податкову соціальну пільгу, складає у 2018 році – 2470грн. (1762 х 1,4).
До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані:
1) пенсія;
2) заробітна плата;
3) грошове забезпечення;
4) стипендія;
5) соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності;
6) доходи від підприємницької діяльності;
7) допомога по безробіттю та інші виплати, які проводяться фондами соціального страхування.
Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах, призваних на строкову військову службу) та фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.
Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб; для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи – трьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.
Відповідно до норм Бюджетного кодексу України до членів сім’ї пільговика при наданні пільг відносяться:
– дружина (чоловік), їх неповнолітні діти (віком до 18 років);
– неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи;
– непрацездатні батьки;
– особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.
Надання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу поширюється на оплату послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, комунальних послуг (централізоване постачання води, водовідведення, газо - та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів, придбання твердого палива, скрапленого газу, послуг із встановлення телефонів, а також підтвердження права на інші види пільг, що надаються з врахуванням доходу (безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо) відповідно до законодавства.
Пільговики, які з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, втратили право на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг, можуть скористатись правом на надання житлової субсидії. Субсидія таким громадянам розраховується без врахування пільг.
Надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї припиняється:
– коли середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу;
– коли пільговиком не надана декларація про доходи сім’ї після закінчення терміну надання пільг (дванадцяти місяців);
– якщо пільговиком приховано або навмисно подано недостовірні дані про доходи будь-кого із членів сім’ї пільговика, що вплинуло на визначення права на пільги – з місяця, в якому виявлено порушення;
– за заявою пільговика – з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.
Зайво переплачені (виплачені) суми пільг внаслідок свідомого подання пільговиком документів з недостовірними даними, повертаються ним на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.
За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатись в районні управління соціального захисту населення та департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради
Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення.
Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.
За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.
Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.
Процес призначення житлових субсидій на новий рік, який проводився органами соціального захисту населення у травні 2018 року, дозволив автоматом уже перепризначити допомогу 2,6 мільйонам українських сімей. Решті субсидіантів потрібно було повторно звернутися із заявою і декларацією про доходи. Але громадяни не спішать подавати документи.
«Субсидії теж мають сезонність, тому не дивно, що на не опалювальний період різко зменшується кількість домогосподарств, яким потрібна допомога у сплаті житлово-комунальних послуг. Послуга опалення ж відсутня. Однак якщо порівнювати літо минулого і цього року, то динаміка з призначенням житлових субсидій приблизно така ж. Жвавішим процес стає з наближенням жовтня, тоді управління соціального захисту населення в тиждень опрацьовують понад 100 тисяч заяв», - каже Міністр соціальної політики України Андрій Рева.
І рекомендує громадянам, які потребують допомоги, не чекати осінніх черг і подавати документи на субсидію вже зараз, навіть якщо на літо субсидія просто не виходить.
«Управління соцзахисту розгляне документи, призначить субсидію, а її розмір на опалювальний сезон розрахує автоматично, без повторного звернення, у жовтні 2018 року», - зазначає Міністр соціальної політики.
Сім’ям, для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг, достатньо подати лише Заяву та Декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, а не їх розміри. Тобто людині потрібно внести до переліку, які саме види доходів - пенсію, зарплату, соціальну допомогу, стипендію - отримує він і члени його сім'ї, а також організацію, де виплачують ці кошти - Пенсійний фонд, назва вузу або підприємства.
Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних - як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вузів, училищ тощо.
Жодних додаткових паперів, що стосуються складу сім'ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг, в загальному випадку, людям теж не потрібно додавати чи доносити.
Відомості, необхідні для призначення субсидії, надходять управлінням соціального захисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площі квартири, розмірі квартплати - від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії - від обленерго, газу - від облгазів, опалення – підприємств теплокомуненерго.
В отличие от Украины, где сфера ЖКХ требует серьезного реформирования, за рубежом все вопросы в этом направлении уже давно решены. Западному потребителю незнакомы такие явления, как хронические перебои в подаче воды, регулярные отключения света и обветшалые дома, за которые никто не несет ответственности. Здесь всем управляют бизнес и сами потребители, для которых уют и чистота в своем доме и городе – превыше всего!
Всем известно, что жители развитых стран, в отличии от жителей Украины, умеют считать деньги и знают толк в экономии и в качестве.
В последнее время украинцам навязывают ОСМД, но закону про "ОСМД" в Украине далеко до Европейского законодательства.
Как говорится, "БЕСПЛАТНЫЙ СЫР, ТОЛЬКО В МЫШЕЛОВКЕ".
Думающие население нашей страны сразу задумалось, почему некоторые депутаты начали лоббировать это законодательство?
Юристы сразу обратили внимание на "лазейки" в этом законодательстве, по которым у жильцов ОСМД можно и квартиру отобрать и загнать их в кредитное рабство.
Но это в следующих статьях...
Интересно, что в большинстве зарубежных стран, например в развитых странах, управление в сфере ЖКХ рассматривается как отдельный вид предпринимательской деятельности, за которую управляющая организация получает вознаграждение от собственников помещений, а ответственность перед ними за содержание здания несет объединение (ассоциация, товарищество) собственников жилья.
Все основные управленческие решения (прежде всего, по распоряжению финансами и заключению договоров на закупку товаров и услуг) принимаются руководящими органами товарищества (ассоциациями) собственников жилья, в то время как управляющий готовит и обосновывает рекомендации для правления товарищества.
Рынок жилищно-коммунальных услуг формирует требования к управляющим компаниям, невыполнение которых делает их неконкурентоспособными. Прежде всего это относится к страхованию управляющей компанией (управляющим) своей гражданской и материальной ответственности на случай нанесения ущерба собственникам жилья в результате неправильных действий управляющего.
Страхование ответственности управляющих развито в большинстве стран Европы и Америки. Возможно, качество жилищно-коммунальных услуг в Украине тоже кардинально поменялось бы с введением такого подхода нашим законодательством.
Кроме того, конкурентоспособность управляющей организации повышается при наличии сертификатов, подтверждающих ее профессионализм, материальную базу, штат работников, опыт и финансовую стабильность, а также неуклонное следование стандартам в сфере ЖКХ.
Любопытен опыт Польши, которая в числе первых из государств бывшего социалистического лагеря перешла на управление в сфере управления ЖКХ, создав акционерное общество со 100-процентным государственным или городским капиталом. Были объединены все виды коммунальных услуг в единую компанию. Все экономические, технологические процессы осуществляются холдингом. Основной курс, который взят поляками, – оказание качественной услуги и обеспечение надежности функционирования всех объектов.
В сфере ЖКХ Польши действуют поставщики разных форм собственности. Так, в Краковский коммунальный холдинг входят предприятия энергетики, водоканала, муниципального транспорта. При этом 100% акций холдинга принадлежит Гмине (мэрии) г. Кракова, которая управляет денежными потоками, производством, ведет контроль. Несмотря на то, что холдинг – акционерное общество, власть в Кракове даже не планирует продажу акций. В то же время, на рынке таких услуг, как уборка, вывоз мусора, обслуживание жилья в плане ремонта – много частников. Для модернизации, переоборудования они пользовались и пользуются очень льготными кредитами.
В Украине, в первую очередь, стоит проблема нехватки средств и несвоевременных платежей за оказанные услуги. Несвоевременная оплата сдерживает качество выполняемых работ. В Польше нет такого явления, как массовые неплатежи, проблем неоплаты услуг вообще не возникает. Там давно отработана система субсидий, льгот, тарифов и кредитов.
В некоторых государствах Восточной Европы и Прибалтики собственники помещений в многоквартирном доме имеют право не создавать товарищество – юридическое лицо, а заключить на равных для них условиях общий договор с управляющими компаниями.
В таком случае органом, ответственным за принятие решений, выступает общее собрание собственников жилья, а управляющая компания готовит свои предложения для вынесения их на его рассмотрение и утверждение.
В странах Восточной Европы управленческо-ремонтно-обслуживающие организации постепенно разделились на организации более узкой специализации в соответствии с требованиями повышения экономической эффективности их деятельности. Таким образом, рынок развивается в сторону специализации и усиления конкуренции между организациями с одинаковой специализацией.
1. Необхідно повідомити про дату та місце проведення зборів не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення зборів у письмовій формі кожному співвласникові під розписку або шляхом поштового відправлення рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в цьому багатоквартирному будинку, а також має бути розміщено у загальнодоступному місці при вході до кожного під’їзду багатоквартирного будинку. Повідомлення про проведення зборів співвласників має містити інформацію про ініціатора проведення таких зборів, дату, місце та час їх проведення, порядок денний. До повідомлення про проведення зборів співвласників можуть додаватися додаткові матеріали або інформація, що будуть розглядатися на зборах.
2. Необхідно провести збори співвласників будинку, на якому прийняти рішення щодо порядку управління будинку з обов’язковим складанням протоколу, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування ("за", "проти", "утримався").
У протоколі обов’язково зазначається така інформація про співвласників (їх представників), які взяли участь у зборах співвласників: прізвище, ім’я, по батькові співвласника, документ, що підтверджує право власності на квартиру або нежитлове приміщення, номер квартири або нежитлового приміщення, загальна площа квартири або нежитлового приміщення, документ, що надає повноваження на голосування від імені співвласника (для представника). Якщо під час проведення зборів співвласників для прийняття рішення не набрано більше 50 відсотків загальної площі квартир та нежитлових приміщень кількості голосів "за" або "проти", проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на зборах. Письмове опитування співвласників проводиться протягом 15 календарних днів з дати проведення зборів співвласників. Якщо протягом цього строку необхідної кількості голосів "за" не набрано, рішення вважаються неприйнятими. Письмове опитування співвласників проводиться шляхом власноручного заповнення ними листків опитування, в яких зазначаються день опитування, прізвище, ім’я, по батькові співвласника, документ, що підтверджує право власності на квартиру або нежитлове приміщення, номер квартири або нежитлового приміщення, загальна площа квартири або нежитлового приміщення, документ, що надає повноваження на голосування від імені співвласника (для представників), відповідь співвласника на питання "так", "ні" або "утримався", особистий підпис співвласника та особи, яка проводила опитування. Листки письмового опитування співвласників пронумеровуються, прошнуровуються та додаються до відповідного протоколу зборів.
Протокол складається в двох екземплярах. Перший залишається у управителя, другий передається на зберігання виконавчому комітету Миколаївської міської ради, який розміщує результативну частину рішення на своєму веб-сайті.В протоколі необхідно винести три питання порядку денного:
1. Обрання голови та секретаря зборів.
2. Обрання управителя багатоквартирного будинку та затвердження умов договору з управителем.
3. Обрання із співвласників будинку, уповноважену або уповноважених осіб співвласників багатоквартирного будинку під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням та подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету. Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень.
3. Необхідно, не пізніше 10 днів після прийняття рішення співвласниками будинку на загальних зборах, надати в письмовій формі кожному співвласнику, під розписку або шляхом поштового відправлення рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в цьому багатоквартирному будинку, повідомлення про прийняті рішення. Також необхідно розмістити у загальнодоступному місці при вході до кожного під’їзду.
4. Необхідно укласти договір на управління між управителем та уповноваженою особою співвласників багатоквартирного будинку.
5. Управитель протягом одного місяця після підписання з ним договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком (змін до нього) зобов’язаний надати або надіслати рекомендованим листом кожному співвласнику примірник такого договору (змін до нього), завірений підписом управителя.