Співробітництво

ОФІЦІЙНИЙ РЕЄСТР МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ З ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКІВ

1) Перелік будинків, в яких співвласники вибрали виконавця послуг самостійно

2) Перелік будинків, які містяться житлово-експлуатаційними підприємствами за договором з Миколаївським горісполомом.

3) Перелік будинків, в яких виконавці послуг з управління обраний на конкурсній основі в Миколаївському міськвиконкомі.

ЧОМУ МЕШКАНЦІ МИКОЛАЇВА ОБИРАЮТЬ НАШУ УПРАВЛЯЮЧУ КОМПАНІЮ?

ЛЮБІ ДРУЗІ!

Повідомляємо Вам, що відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» якщо мешканці самостійно не вибрали собі керуючу компанію і не уклали з нею договір, то з 01 травня 2019 року органи місцевого самоврядування самостійно можуть вам вибрати керуючу компанію і підписати договори без урахування Ваших побажань і не погоджуючи з Вами ціни на обслуговування!

Якщо Вас влаштовує наша компанія ТОВ «Центральний 1» і Ви хочете укласти з нами договір, щоб ми могли обслуговувати Вас і далі, і ніхто не зміг Вам нав'язувати інші компанії і диктувати свої умови і ціни, то дотримуйтесь подальшої інструкції:

1) У найближчі дні поговоріть зі своїми сусідами і виберете відповідальної людини, яка з нами зв'яжеться по номеру (), що б приїхав наш представник до Вас і підготував всі документи.
2) Після підготовки нами всіх документів, повідомте всіх мешканців про загальні збори.
3) На загальних зборах обговорюємо всі тонкощі договору і ціну на обслуговування Вашого будинку.
4) Ви вибираєте уповноважену особу, яка підпише з нами договір.
5) Ми Вас обслуговуємо і тільки Ви вирішуєте долю Вашої оселі!

ЧОМУ МЕШКАНЦІ МИКОЛАЇВА ОБИРАЮТЬ НАШУ УПРАВЛЯЮЧУ КОМПАНІЮ?

- ТОВ «Центральний 1» на ринку надання житлово-комунальних послуг з 2007 року і на даний момент реформувалася в керівника підприємства міста і продовжує надавати послуги з обслуговування Ваших будинків.
- Ми впроваджуємо Європейські стандарти з обслуговування багатоквартирних будинків, і це дозволяє нам виконувати заявки клієнтів вчасно, а послуги надавати без перебоїв, цілодобово, 7 днів на тиждень.
- Ми щодня звітуємо на нашому сайті про виконану роботу,
- У нас є приміщення для прийому громадян, свій транспорт і спеціальне обладнання,
- У нас є свої фахівці, диспетчерська та аварійна служба, які працюють цілодобово і без вихідних,
- Ми за договором обслуговуємо багатоквартирні будинки, ОСББ та території з приватними будинками,
- Ми виступаємо комунікаторами для отримання мешканцями багатоквартирних будинків, фінансування за програмою "Теплий Кредит" і фінансування на капітальний ремонт будинків за рішенням мешканців.
- При укладанні договору з нашою компанією, ми обговорюємо з мешканцями ціни та послуги, які влаштовують мешканців всього будинку. Ми завжди знаходимо компроміс з мешканцями!

НАШІ ЗАДОВОЛЕНІ КЛІЄНТИ, РЕКОМЕНДУЮТЬ НАС СВОЇМ ДРУЗЯМ ТА ЗНАЙОМИМ!

БІЗНЕС - ПРОПОЗИЦІЯ СПІВВЛАСНИКАМ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ У МИКОЛАЄВІ (ОСББ)

ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ! Ми дуже раді, що мешканці нашого міста почали самоорганізовуватися і реєструвати ОСББ. Самоусвідомитись жителів Миколаєва підвищується і це знак того, що ми рухаємося до європейських стандартів.
Однак ми знаємо, що чинне законодавство України і багатогранна ментальність нашого населення не дозволяє відразу реалізувати всі проекти, які ви задумали, коли реєстрували ОСББ.
При реєстрації ОСББ мало хто замислювався, що треба буде утримувати штат персоналу, а це економічно не вигідно - треба платити заробітну плату і великі податки, тому їм все одно доводиться порушувати закон наймаючи робочих неофіційно.
Але ж так довго продовжаться не буде і ОСББ за протиправні дії чекають величезні штрафи!
На зборах мешканців часто виникають конфліктні ситуації при обговоренні і прийняття рішень з поточних питань.
У Власників ОСББ є вихід - це співпраця з компанією, що управляє «Центральний1». Європейський досвід показує, що ОСББ економічно вигідно користуватися послугами компаній, що управляють.
Наші послуги обходяться дешевше, оскільки ТОВ «Центральний1» на ринку надання житлово-комунальних послуг з 2007 року у компанії вже є вся необхідна техніка та інвентар, а також фахівці.
Керуюча Компанія «Центральний1» володіє необхідними трудовими ресурсами (в штаті компанії працюють слюсарі-сантехніки, електрики, теслі, маляри-обробники, бухгалтери, юристи, інженери), і у нас є обладнанням для виконання робіт і надання послуг з утримання та ремонту спільного майна будинки.
Керуюча Компанія «Центральний1» виконує поточні косметичні та капітальні ремонти (сантехнічні, загальнобудівельні, покрівельні, оздоблювальні), виробляє установку, ремонт, регулювання індивідуальних і загальнобудинкових приладів обліку, установку регулювання і ремонт пластикових вікон, роботи по зовнішній і внутрішній обробці балконів, в тому числі утеплення, виготовлення і монтажу парканів, огорож, гаражних воріт, ремонту та виготовленню корпусних, офісних меблів.
Керуюча Компанія «Центральний1» виступає комунікатором і організаторам отримання мешканцями багатоквартирних будинків, фінансування за програмою "Теплий Кредит" і фінансування на капітальний ремонт будинків
ОСББ які уклали з нами договір безкоштовно отримуватимуть консультації та допомогу від наших юристів і бухгалтерів з питань роботи ОСББ.

Уклавши договір на надання всіх або окремих послуг з нашої керуючою компанією, ОСББ отримує:
- Аварійну службу яка працює ночами і без вихідних. Вона може усунути будь-які аварійних ситуацій;
- Прибирання прибудинкової території та вивезення побутових відходів, покіс трави та чистка дерев;
- Технічне обслуговування ліфтів. Обслуговування систем диспетчеризації;
- Обслуговування димовентиляційних каналів;
- Технічне обслуговування та заміна внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем у разі їх наявності;
- Ремонт будинку, під'їзду та інші будівельно-ремонтні роботи
А також багато інших послуг, які забажає наш замовник ...

З повагою до Вас і надію на подальшу співпрацю,
Администрация ТОВ «Центральний 1»                   Телефон для довідок: (094) 132-01-67
НАШІ задоволені клієнти, РЕКОМЕНДУЮТЬ НАС своїм друзям і знайомим!

telephone-icon